Fenomén kineziologie

Fenomén kineziologie je terapeutický přístup, který kombinuje svalový test, práci s podvědomím a transformační terapii a tím pomáhá dosáhnout optimálního zdraví a pohody.

 

„Zarezervuj si konzultaci zdarma“

I tobě může Fenomén kineziologie pomoci. Řešíš nějaký problém a nejseš si jistá zda je tato metoda na to vhodná? Zarezervuj si konzultaci zdarma a já ti odpovím na všechny otázky.

Jak probíhá ta úžasná terapie?

Představ si, že jsi klient a stojíš přede mnou, terapeutkou, která je připravena ti pomoci. Neboj se, nebudu tě trápit žádnými složitými cvičeními. Stačí, když mi dáš své ruce a já s nimi budu jemně hýbat sem a tam. Je to jako když se chystáme objevit tajemství tvého těla!

Když položím otázku, tvůj systém (mozek, nervová soustava atd.) na ni reaguje. Je to jako kdybychom mluvili s počítačem, který má uloženo všechno, co se vás týká. Když jsi v pohodě, všechno je klidné a volné – i tvé svaly. Ale pokud jste prožili stres, napětí se začne šířit.

Takto jsou zapsány všechny události ve tvém „počítači“. A občas se stane, že se do něj dostane virus v podobě nežádoucího programu (třeba z dětství), který ti v dospělosti způsobuje potíže jako alergie, astma nebo jiné nemoci. Dokonce i věci jako špatné vztahy, nevhodná práce, obětování se pro druhé na úkor sebe. I vyhoření, závislosti a strachy mohou být důsledkem těchto „virů“.

Ale nezoufej! Společně se pokusíme najít tyto viry a pomohu ti je odstranit, abys mohl/a žít šťastnější a zdravější život. Tak co říkáš, jdeme na to? 🙂

Objednej si svou první konzultaci ještě dnes a zažij, jak Fenomén kineziologie může změnit tvůj život!

POTÍŽE SE SRDCEM
Klientka poprvé přichází s velmi nízkou vitalitou. Je opravdu vyčerpaná službou a péčí pro ostatní. Nemá žádný čas pro sebe.

Na fyzické úrovni jí trápí bušení srdce a velké bolesti zad.
Rodinné vztahy jsou komplikované, svárlivé, a namířené proti ní.

Testování Fen Kineziologie:
Po zjištění nízké vitality jsem vytestovala, že je třeba doplnit minerály a to v širokém spektru.
Provedla jsem pár odbloků přímo k tělu.
V životě klientky zcela chybělo nadšení, což bylo příčinou mnoha potíží. Mnoho příčin vzniklo právě v dětství ve vztahu s rodič- odblokováno.Dalším testováním vyšla vhodnost Kraniosakrální terapie na kterou klientka přišla hned další týden.

Výsledek:
Potíže se srdcem a bolesti zad – již nemá
Vztahy v rodině- uvolněné a dokonce se klientce dostalo poděkování za její péči pro rodinu.

Takhle nějak bych shrnula odborně jeden příklad terapie Fen Kineziologie. Klientka přišla opět na sezení s nadšením a dále na sobě pracuje a opět přijde na Kraniosakrální terapii, která jí velmi pomáhá ke zklidnění a relaxaci.

Já děkuji klientce za její odvahu se postavit svým potížím a za to, že vložila svou důvěru právě do mých rukou.
Zuzka

Z praxe :

NÁVRAT KE ZDRAVÍ
Klientka přichází (online konzultace) po prodělané nemoci C a cítí se stále unavená, bez energie. Nemá sílu pracovat, v noci nespí a stále kašle.

Testování Fen. Kineziologie:
Celý systém klientky je zcela vyčerpán a potřebuje očistit a povzbudit. Při testování vyšlo užívat ve vysokých dávkách Aloe Vera a probiotika dlouhodobě.

Dále jsem byla vedená pracovat s polaritou DEN/NOC, která byla nesprávně nastavená. Další odbloky směřovaly k návratu osobní moci.

Doporučení: Absolutní klid na regeneraci.

Výsledek po cca 14 dnech:

Klientka se cítí mnohem lépe a pokračuje v užívání Aloe a probiotik. Již může normálně pracovat a těší se z návratu energie. Kašel není.

Velmi děkuji klientce za energetickou spolupráci.

P.S.: Fenomén kineziologie je úžasná a já děkuji za tak jedinečný dar, který navrací zdraví.
Zuzka

PYLOVÁ ALERGIE

Pán přichází pro potíže s pylovou alergií. Vždy každý rok se v určité období opakuje ucpaný nos, vodnatá rýma, slzení očí, otoky v obličeji. Nemůže dýchat a často kýchá. Užívá léky k tlumení příznaků.

Testování Fen.kineziologie:

Testováním jsem zjistila, že alergie se začala projevovat díky traumatickému zážitku z dětství. Pád z kola do pole s kukuřicí a k tomu další programy získané od rodičů- ODBLOKOVÁNO

Na očištění těla (střev) vyšlo, jako nejvhodnější způsob, pití Aloe Vera.

Výsledek:

Alergie žádná již cca 2roky.

Zuzka

P.S.-Někdy stačí vytestovat jen vhodný způsob očisty a k tomu blokující přesvědčení a je po problému.

BOLEST HLAVY

Paní přichází s bolestí hlavy, která trvá cca 3 dny.

Testování Fen.kineziologie:

Systém klientky hlásí program ULPÍVÁNÍ a HLOUPOST, který je zobrazen v polaritě. Po odbloku nastupuje ihned program SEBEUVĚDOMĚNÍ a NADŠENÍ.

Dalším testováním zjišťuji, že v klientčině poli je ještě nějaký problém, o kterém se nezmínila. Nacházím na zrcadle uvědomění, související emoce a pocity. Paní pochopila, že se jedná o její komplikovaný vztah s tchýní – ZPRACOVÁNO.

Dnešní sezení je kombinací Fen.kineziologie a Kraniosakrální terapie, která se mi osvědčila, jako velmi příznivá pro integraci programů v navázání na tělo = SYMBIÓZA.

Výsledek:

Paní odchází bez bolesti hlavy, s vnitřním klidem a pocitem lehkosti.

 

FENOMÉN MIMINKA
Fenomén miminka jsou na světě a já cítím obrovskou vděčnost.

Vnitřní klid v době těhotenství je velmi důležitý pro příchod milovaného potomka.

Když pracuji s budoucími maminkami, často se hlásí o slovo i miminka a sdělují nám důležité informace.

Velmi děkuji za zpětnou vazbu.
Zuzka

Buďme ve spojení

Phone

+420 606 243 772

Email

info@zuzkaprokupkova.cz