K

Kdo jsem?

Mé jméno je Zuzka, pracuji jako terapeutka a transformační průvodkyně přechodem so světla.

Mým prvním povoláním je zdravotní sestra a později jsem přidala i masáže, kraniosakrální terapii, Fenomén kineziologii, chaneling.

Všechny techniky však spojuje práce s energií, která mi byla dána před více jak 10 lety. Stále jsem vedená se propojovat s anděli, s archanděli, mistry, morfogenetickými poli vědomí nebo s tělem.

Napojit se, prožít a tím pádem i pochopit je možné na cokoliv. Každá světelná energie je nádherná a nápomocná pro naši fyzickou realitu.

Nepleťte si prosím mou prráci s ulítáváním na růžovém obláčku. To rozhodně ne! Jde o pochopení našeho fungování, o nápravu či uzdravení a léčení.

Věřím v existenci něčeho většího, moudřejšího co nás přesahuje, jenž stvořil vše co vidíme i nevidíme kolem sebe – nazývám jej Božský zdroj a to bez jakéhokoliv náboženského kontextu. Už mnoho let toto spojení cítím.

Nyní dokážu propojit  Vás s touto energíí díky daru jasnocítění.

Jsem vděčná za tuto možnost spolupráce a děkuji, že mi bylo umožněno předávat dál. Dál se moje cesta vyvíjí a energetická léčení jsou toho důkazem. Energie je všude kolem nás a skrze mě proudí léčivá síla, kterou Vám mohu nabídnout.

Moje vize :

     UMOŽNIT KAŽDÉMU SPOJENÍ SE ZDROJEM A NAUČIT HO POUŽÍVAT SVŮJ DAR

Jak to vše začalo?

Před 15 lety jsem si připadala naprosto ztracená. Seděla jsem ve vlastním krásném domě, měla milujícího manžela a zdravé děti. Přesto jsem byla na pokraji zhroucení.

Cítila jsem se, jak ptáček ve zlaté kleci a neustále si kladla otázku proč?! Nechápala jsem, že mi může být tak zle, když přece vše mám.

Začala jsem hledat pomoc a na PC na mě začaly vyskakovat energetické, ezoterické a duchovní články, semináře a kurzy.

Na poprvé mě to přivedlo k Reiki a při prvním zasvěcovacím rituálu se mi rozšířilo vědomí a už mi zůstalo zvláštní napojení. Dnes už Reiki vůbec nepoužívám. Jsem vyladěná už na jiné frekvence. Myslím, že tenkrát dotyčná terapeutka vůbec netušila co se se mnou dělo, jak jsem plakala dojetím.

Od té doby jsem sama od sebe přestala kouřit. Začala jsem hltat informace a sytila svůj mozek. Za 3 roky jsem přečetla stovky knih a prošla několika terapiemi, kurzy (Andělské energie, Automatická kresba, Reiky, Kundalini Reiki, Terapie hrou, Fenomén kineziologie, Kraniosakrální terapie …atd.)

Po nějakou dobu jsem dokonce procházela Hinduistickou vírou, ale uvědomila jsem si, že moje Duše touží po svobodném jednání a samostatnosti. Pro přímé napojení nepotřebuji již žádnou berličku.

Není důležité kolik mám či nemám papírů, ale moje prožitky spojení se ZDROJEM- energií vesmíru, životní energií, přírodou, elementy..Je jedno jak to nazveme.

To vše naplnilo mou Duši a nyní mé poznání předávám ostatním a pomáhám jim se napojit na své vlastní energie, aby rovněž mohli propojit své NEBE na ZEMI.

Každý má svou vlastní cestu a já respektuji každého volbu či směr. Ne vždy je transformace růžový obláček. Prošla jsem několikrát i tzv. duchovní smrtí, kdy, pokud se chcete posunout, se musíte podívat na své temné stránky.

To co učím já je moje cesta, návod a není dogmatický. Musíte si hledat cestu vlastní a s tím Vám můžu být nápomocná. Vnímám to co ostatní nevidí a cítím co je potřeba léčit.

 

 

„Výjimečnou energii
v sobě máš i ty!“

Jsem tu pro tebe, jako léčivý průvodce, nabízím více energie, abys byla taková jaká máš být a uzdravila to, co je potřeba uzdravit.

V konzultaci zdarma ti povím, jak na to.

Buďme ve spojení

Phone

+420 606 243 772

Email

info@zuzkaprokupkova.cz