ENERGETICKÉ CVIČENÍ  -nyní v předprodeji do 19.9. První hodina 20.9. v 19.hod.

OBJEVOVÁNÍ VLASTNÍ SÍLY K SEBELÉČENÍ

Víš, že poznáváním sebe poznáváme svět? Všechny odpovědi máš v sobě a tak se nalaď na své vnitřní JÁ a polož si otázku!

Kdo jsem?

Už jsi si vyzkoušela propojit se třeba s energií svého srdce a nebo s energií změny, transformace?Umíš pracovat s jemněhmotným světem Andělů, Archandělů a s energií Mistrů?

 

 

 

K

Na co se můžeš těšit?

 • Práce s myslí a tělem
 • Dokonalá lidská bytost
 • Dokonalá Božská bytost
 • Přijímání bolesti
 • Programování vody
 • Energetická práce skřišťálem
 • Energie Lásky a Nenávisti
 • Životní čísla, karty a kyvadlo jako pomocné nástroje
 • Andělské, Archandělské energie
 • Meditace a mantry
 • Osobní mantra a její vibrace
 • Čakry a práce s nimi
 • Mužská a ženská energie
 • Dechové techniky
 • Spojení se Zdrojem

 

 

Mezilidské vztahy a jejich energie a mnoho dalšího. Každou hodinu si ukážeme techniku nebo relaxaci. Zjistíš, že i ty máš léčivé i jiné schopnosti. Prozkoumáš své energetické pole i to fyzické a prakticky využiješ pro svůj život.

Po celou dobu cvičení jsem ti k dispozici a držím bezpečný prostor. Můžeš se na cokoliv zeptat.

Těším se na společnou cestu.

Zuzka

Více o mě se dočteš >> ZDE.

A jakou formou bude cvičení probíhat?

Každý týden bude záznam hodiny po dobu jednoho týdne na odkaze, který dostaneš do mailu. Tento odkaz bude stále stejný a můžeš se kdykoliv během týdne podívat na záznam.

Na každou Zoom lekci bude nový link a vždy den předem dostaneš mail s odkazem na danou lekci.

„Výjimečnou energii
v sobě máš i ty!“

Jsem tu pro tebe, jako léčivý průvodce, nabízím více energie, abys byla taková jaká máš být a uzdravila to, co je potřeba uzdravit.

V konzultaci zdarma ti povím, jak na to.

ŘEKLI O MNĚ

Zuzka je úžasná bytost, která mi během jedné konzultace pomohla se strachy, které se ve mě držely od dětství. Cítila jsem a pořád cítím obrovskou úlevu, jakoby ze mě spadl velký kámen. Zuzka je skutečný odborník, a její práce a energie je zázračná. Doporučuji každému zažít tento úžasný pocit. Děkuji Zuzce za její péči a pomoc.

Markéta David Tisa

Na Zuzce se mi nejvíc líbí, že má pochopení pro stíny a hlubiny světa, nelakuje je na růžovo, nevytěsňuje je ani se na ně nebojí podívat, ale přichází s metodou, jak je prozkoumat a zvládnout. Nová pro mě byla např. technika zpracování tělesných bolestí, která mi moc pomohla.                        Děkuji. 

Mgr. Františka Jirousová, Ph.D.

Zuzku jsem oslovila, protože jsem se potřebovala podívat na téma, s kterým se mi nedařilo samotné hnout. Terapie probíhala v laskavém a bezpečném duchu a po jejím skončení jsem cítila úlevu. Věci v daném tématu se pak začaly hezky skládat.

 

Hana Příkopová

Čirou náhodou jsem se ocitla na semináři „energetické léčení se Zuzkou „. Vlastně v té chvíli neexistovalo pro mně nic trefnější ho. Nejdřív jsem si říkala, že mohu kdykoliv odejít ale Zuzka mě poutavě vtahovala do své práce s energiemi až jsem si přála aby to nikdy neskončilo. Druhý den ráno jsem se probudila po pěti letech bez bolesti. Moje zdravotní problémy však pokračovaly. Kontaktovala jsem Zuzku a domluvili jsme si individuální schůzku na které jsem se cítila prostě úžasně. Proplakala jsem s emocemi, potvrdili se moje zdravotní problémy, cítila jsem se neskutečně chápaná. Ani jsem pořádně nedýchala jak to bylo poutavé, obdivuhodné. A hlavně tomu věřím. Věřím ve změnu a nápravu. Nic podobného jsem nezažila. Už se chystám na další schůzku protože jsem se mohla ptát, ale já jsem byla plná nových vjemů a tak to nebylo úplně možné. Upevnila se moje víra. Kdybych mohla použít jen tři slova, byly by to údiv, obdiv a naděje! 🍀🙏😇

Helena Lišková

Konzultace se Zuzkou byla velmi příjemná, od začátku až do konce jsem se cítila dobře. Zuzka dokázala hned v prvních minutách najít to téma, které jsem já sama nedokázala úplně pojmenovat. Viděla jsem, že Zuzka je odbornice na své téma. Když jsem něčemu nerozuměla (nějakému slovu nebo frázi), tak mi vše v klidu vysvětlila. Během konzultace mi také řekla, jak by se dalo na mém tématu pracovat dále. Po skončení jsem měla pocit, že vím, jaký další krok mám udělat, a hlavně jsem se cítila velmi pozotivně naladěná. Velmi doporučuji a děkuji Zuzi za pomoc.

Anna Rubešová

Človek v živote prežíva rôzne radosti, no i starosti. Bojujeme s každodennými problémami a tak to má byť, lebo život nám prináša nielen mnoho krásneho, ale aj zložitého. Dostávame sa do bezvýchodiskových situácií, z ktorých niet cesty – riešenie. Preto som veľmi vďačná svojej spriaznenej duši @NikolTomanová, ktorá mi odporučila svoj problém konzultovať so Zuzkou. Zuzka mi ochotne poskytla terapiu, v ktorej mi trpezlivo a láskavo povysvetľovala dôležité informácie, týkajúce sa môjho zdravia. Som veľmi vďačná za každú jej radu a pomoc a to nielen počas terapie, ale aj mimo nej. Vždy ochotne pomôže. Zuzka, ďakujem 😘❤💕.

Jana Dobrová

Buďme ve spojení

Phone

+420 606 243 772

Email

info@zuzkaprokupkova.cz